Září 2011

Gratuluji, hurá a všechno nejlepší

17. září 2011 v 17:08 | Michelle
Gratuluji českým tenistům, že se udrželi ve světové skupině Davisova poháru zítra už se odehrají pouze formalitky. Dnes společnými silamy Tomáš a Radek po zaspaném 1.setu smetli Rumuni a včera jednotlivě se s němi vypořádali. Hurá, začala hokejová sezona a Červenka se v Rusku konečně roztřílel a všechno nejlepším dněšním oslavencům čerstvím šestadvacátníkům Tomáši Berdychovi, který si k narozkám dal určitě krásný dárek a Alexandru Ovečkinovi.

Jenom tak mimochodem, jestli jste se včera koukali na Berdychův zápas, tak jste určitě viděli jak ho chytali křeče. Já ktomu můžu říct jen dvě věci. Buť chtěl oklamat soupeře nebo můžu Tomášovi vzkázat jedno: ,,Už ti je dnes 26, taky už nejsi nejmladší :-)''

A jinak vás kluci musím pochválit za krásnou sladěnost narozdíl od Rumunů. Na vlajce mají modrou, žlutou a červenou. Jak kdyby si každý pinkal sám za sebe. Vy krása. Oba červený kraťasy, každý modrý triko a bílé doplńky. Krása.

Radek Štěpánek a Tomáš Berdych děkují fantastickým českým divákům.

Art of tennis

8. září 2011 v 7:19 | Michelle |  tenis
Minulý rok při Barclay ATP world tour finals se účastníci dvouhry mužů namalovali pro charytu. Stylem odrážením nabarveného míčku od papíru. Tady jsou jejich výtvory a jak pracovali.


A takhle vypadají když jsou čistí a upravení.

Red Bull Art of Can

8. září 2011 v 6:56 | Michelle
Spousta praktických i dalších výtvorů z plechovek od redbullu. Od tenisek, mp3 až po dekoraci můžete vidět od 23.září do 2.října v Přížské 25,Praha 1. Otevírací doba: 10:00-22:00, vstup volný


Upřímnou soustrast rodinám mrtvých hokejistů

7. září 2011 v 19:06 | Michelle
Určitě již všichni víte o tragickém zřícení se letadla nedaleko Jaroslavli v Rusku. V letadlu byl hokejový tým Lokomotiv Jaroslavl, který měl letět do Minsku na zápas. Právě dnes začala KHL a kvůli této tragédii se zápas mezi Atlantem a Ufa nedohrál.

Bohužel tam byli i tři čeští hokejisté, čeští reprezentanti českého národa, mistři světa, otcové a manželé. Patří mezi ně Hozna Marek, otec Karel ,,Rachna Kachna'' Rachůnek a Josef Vašíček.

Upřímnou soustrast jejich nejbližším, i když jim to asi nepomůže i tak s vámi všemi a celým českým národem truchlím, protože jsme přišli o tak skvělý hokejisty.

Tak určitě, už na posled, sbohem.

Karel Rachůnek