Druhá tvář

6. července 2011 v 16:30 | Michelle |  téma týdne
Snad každý ji má.
Přiznejte si to i já ji mám. Když jsem mezi cizími lidmi jsem úplně jiná než doma. I ve škole jsem uplně jiná a i jinak se chovám. Když mám mluvit obecně. Druhou tváří se může myslet: mezi různými lidmi se můžete chovat jinak, o někom si myslíte něco, ale řeknete praví opak a takhle pořád dokola. Pokud bych jsem se měla třeba zaměřit na lidi ve škole, dělá se mi z nich zle! Navenek se všichni tváří, že se mají všichni rádi, ale uvnitř všichni mají na někoho názor a většinou je špatný. Tyhle nenávisti nebo se o lidech více dozvíte na školách v přírodě nebo když jste někde na neutrálním území, všichni se chovají úplně jinak. Je to tak mluvím z vlastní zkušenosti. I lidi se kterými kamarádím a mám si sněmi co říct mám na ně i svůj názor.
Já se na první pohled zdám všem hodná milá odtažitá a moc se nezapojuji do debat velkých. Já spíše poslouchám a dělám si na lidi svůj vlastní názor než aby mě někdo ovlivňoval.
Doma když se mi huba rozjede tak občas nedokážu přestat a když jsem mezi lidmi které opravdu dobře znám mluvím a mluvím a občas mi přijde že jsem až zlá i sarkastická.
Občas mám i někoho ve třídě seřvat a vynadat mu když mě za něco opravdu hodně naštve nebo mi leze na nervi, ale neudělám to. Proč? Protože jindy si stím člověkem dokážu dobře pokecat nebo něco při nejhorším od něj něco potřebuju a naučila jsem se, že když mě třeba kluci berou věci nebo provokují, je nejlepší je ignorovat, pak vás nechají. Já se bavím sholkama s klukama ne o sportu si třeba s pár kluki pokecám nebo občas prohodím pár slov, ale nejsem ten typ který by furt a furt se vnucoval do pozornosti kluků a lez za nima. Takových případů je ve třídě jéje a většinou to jsou blondýny.
Moje tváře jsou ve škole mila tichá a odtažitější a mezi blízkými (mamka, kámošky z jiné školy) srandovní, praštěná, sarkastická a ukecaná.

Nevím jestli jsem se trochu nerozepsala o věcech které d toho nepatří, nevím.

A jaký jse vy? Jaké jsou vaše tváře?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama